• icon 0212 241 19 19
  • icon info@ruzgarfilo.com.tr
  • icon Hamidiye Mah. Günal Sk. No:10 P.Kodu:34408 Kâğıthane/İstanbul

“Rüzgar’ı arkanıza alın”

Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile en iyi uzun dönem araç kiralama ve toplu satın alma deneyimini yaşayabilmeniz için Rüzgar Filo’ya hoş geldiniz!

Rüzgar Filo, Kaleli Holding’in grup firması olarak büyük ölçekli işletmelere ve KOBİ’lere uzun vadeli araç filo hizmeti vermektedir. Kurulduğundan bu yana verdiği hizmet kalitesi ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde her yıl yenilenen filosunu giderek genişletmektedir.

Profesyonel bir araç filosu oluşturmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Uzun vadeli filo hizmetleriyle Rüzgar Filo işletmenizin dinamiklerine uygun seçenekler sunar. Kurumunuzun yapısını anlayıp ihtiyacına göre toplu araç seçeneklerini araştıran Rüzgar Filo, yetkin filo yönetimine yönelik çözümler geliştirmektedir.

Sadece bu değil, filonuzdaki araçları yenilemek ve değiştirmek istediğinizde size en doğru ve kurumsal anlamda en uygun fiyat verebilecek adres Rüzgar Filo’dur. Yenilenmek, değişmek, araç sayısında artışa geçmek ya da filonuzu eksiltmek istediğinizde, köklü yapısı ile Rüzgar Filo size doğru alım, satın ve satış hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

Sevkiyat araçları da dahil olmak üzere bünyesinde geniş yelpazede marka ve model araç bulunduran Rüzgar Filo, en kaliteli operasyonel filo hizmetini kurumsal müşterilerine sunmak için çalışmaktadır.

Rüzgar Filo bugün, güçlü kaynak yönetimi ve köklü sektörel tecrübesi ile sahip olduğu maliyet avantajını müşterileri ile paylaşarak, operasyonel filo hizmeti alanında güvenle tercih edilebilen büyük bir kurum haline gelmiştir.

Siz de hemen şirketiniz için uzun dönem araç kiralama teklifi isteyin, Rüzgar Filo’nun avantajlı seçenekleri ile tanışın!

rüzgar filo kiralama

Bizi Tanıyın

Misyon

Misyonumuz

Rüzgar Filo araç çeşitliliği, kaliteye verdiği önem ve uzun zamana yaslanan iş tecrübesiyle alanında bir yenilikler bütünlüğü oluşturmak için çalışmaktadır.

Özellikle filo kiralamalarında ve filo alım satımlarında seçenekler oluşturmak için çalışmalar yürütmekteyiz. İş ortaklarımızla uzun yıllara dayanan birlikteliklere önem vermekte ve sektörde yenilikler sunmakta iddialıyız.

Çalışma arkadaşlarımız her aşamada beklentilerinizi tam olarak anlamaya gayret etmekte ve uygulamada en az hatayla kurumsal filo ihtiyaçlarınızı sizin için planlamaktadırlar.

Avantajlı fiyat politikamızı kaliteli yüksek modelli araçlarla birleştirerek şirketinizi gideceği yere güvenle ulaştırmak prensibinden asla ödün vermemekteyiz.

Uzun dönem kiralama ya da alım satımda Rüzgar Filo ile fark yaratacaksınız. Bu fark size, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve zamanınıza yansıdıkça değeri ve güveni daha görünür kılacaktır.

Vizyon

Vizyonumuz

Rüzgar Filo, filo kiralamada güven veren kurumsal bir tercih olmakla beraber, filo alım satımlarında da sizin için vazgeçilmez alternatifler üretmekte iddialı ve ciddi talepler üretebilir. Çözüm sunmakla birlikte, çözüm alternatifleri üretmenizde sizinle birlikte çalışır ve doğru tercihe ulaşmanız için sizinle birlikte zaman harcamaktan çekinmez.

Yolda olmak güvenle ulaşabilmeyi gerektirir ki Rüzgar Filo bu güveni misyonu ve vizyonu edinmiştir.

Rüzgar Filo da Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi

"İhtiyaçlarınıza özel filo çözümleri Rüzgar Filo’da"

Sevkiyat araçlarımızdaki güç bizi alanımızda iddialı yapmakla birlikte 40 farklı aracın kurumsal kiralamasını yapabiliyor olmak ayrıca sorumluluklar yüklüyor. Bu sorumluluk mazeret ve nezaketsiz nedenler sunmak yerine kaliteden ödün vermeyen bir prensibe ulaşınca, kurumsal bir nitelik kazanarak iş ortaklarımıza güvenilir olanaklar sunmakta bizi tercih edilir yapıyor.

Bir adım önde olmak filo alım satımında ya da kiralamasında çok şey fark ettireceği için, en iyi hizmeti sunmakta, en doğru fiyatı vermekte, en doğru tercih için birlikte çaba göstermekte Rüzgar Filo daima öne çıkar. Bu prensibi bir ayrıcalık değil, gereklilik üzerine kuran Rüzgar Filo güven sunmakta bir an bile tereddüt etmez. Çalışanları her aşamada Rüzgar Filo’yu temsil eder.

Rüzgar Filo, çalışanları ve iş ortakları için güvenli bir yol ve yarın demektir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

"Rüzgar Filo ile güveni elden bırakma!"

Rüzgar Filo sizin için farklı araç olanakları sunan ailenin bir ferdidir. Gerek toplu araç kiralamanızda gerek toplu araç alımınızda ve gerekse toplu araç satış planınızda Rüzgar Filo gerekli olan her aşamada yanınızda yer alır.

Ulaşabileceğiniz yakınlıkta olmaktan bir an olsun uzak durmayan Rüzgar Filo şirketinize özel çözümler sunmak için çalışır ve ihtiyacınız olanı sizinle birlikte planlar. Uzman kadrosu, yeterli iş gücü ve ekipmanı, araç çeşitliliği, genç ve dinamik filosuyla Rüzgar Filo, ihtiyacınıza ulaşmanız için yanıt arayan, yanıt üreten ve yanıtları çeşitlendiren bir gelecek planı sunar size.

Geri bildirimlerinizi önemseyen Rüzgar Filo, öneri ve şikayetlerinizi değerlendirmek, ölçmek ve iyileştirmek amacıyla düzenli ve yoğun mesai harcamaktadır.

Beklentilerinizi iddialarımız ve taleplerinizle sınırlı tutmayın.

Rüzgar Filo toplu araç kiralamalarınızda, toplu araç alım ve satışlarınızda kurumuz için bir gelecek güvencesi sunmayı taahhüt etmekle birlikte, sizin için sizinle birlikte her sabah yola çıkar.

Güvenli sürüşün ve güvenle ulaşmanın en güvenilir yolu Rüzgar Filo ile güvende!